KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207311
nr 1320 7311
Stig Östman
(1932-2019), Sverige
Oljemålning, Landskap med blommande träd. Signerad, -03. Olja på pannå, 99x70 cm
Stig Östman, svensk bildkonstnär född 1932, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:18:36
100 kr
150 kr
200 kr